Regulamin


§ 1. Informacje o Sprzedającym

1. Sklep internetowy www.duledo.pl prowadzony jest przez:

Firma DULEDO SP. Z O.O.

95-070 Aleksandrów Łódzki

ul.Piotrkowska 6c

NIP: 732-19-07-233

2. Sklep internetowy www.duledo.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedaż realizowana jest na terytorium Polski (istnieje możliwość wysyłki do krajów Unii Europejskiej bądź poza Europę).

3. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem witryny internetowej www.duledo.pl

4. Zamówienia mogą składać klienci indywidualni i firmy, którzy są zarejestrowani w sklepie www.duledo-sklep.pl. Rejestracja polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego z podstawowymi danymi osobowymi niezbędnymi do realizacji zamówienia. Wraz z dokonaniem rejestracji, klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie do celów związanych z realizacją zamówienia swoich danych osobowych.

5. W szczególnych przypadkach realizację zamówienia może poprzedzać prośba o jego potwierdzenie (przedstawiciel sklepu skontaktuje się w tej sprawie z Klientem za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie).

6. Transakcje zawierane za pośrednictwem sklepu internetowego www.duledo-sklep.pl są umowami kupna-sprzedaży i ich potwierdzeniem jest paragon lub faktura, dostarczany Klientowi wraz z zamówieniem.

7. Do każdego zamówienia może być wystawiona faktura VAT w PLN lub EUR. Jednak w takim przypadku konieczne jest podanie numeru NIP podczas rejestracji konta na stronach sklepu www.duledo-sklep.pl oraz umieszczenie stosownego komentarza w trakcie składania samego zamówienia.

8. Sklep www.duledo-sklep.pl zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności złożonego zamówienia. Zamówienia za które zapłata nie wpłynie na konto sklepu w ciągu 7 dni od daty ich złożenia zostaną automatycznie anulowane.

9. Wszystkie ceny w sklepie podane są w złotych polskich i nie zawierają podateku VAT w stawce 23%. Cena podana przy każdym towarze nie jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Ewentualne negocjacje cenowe mogą się odbyć tylko drogą mailową z działem sprzedaży.

10. Sklep www.duledo.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądAo wprowadzania w nich zmian.

11. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyn, a także do czasowego zamknięcia sklepu internetowego.

12. Sklep www.duledo.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania zakupionego w nim towaru.

13. Klienci mają prawo wprowadzać zmiany w swoje zamówienie, bądź je anulować poprzez email jedynie przed dokonaniem wpłaty.

§ 2. Realizacja zamówienia, dostawa i płatności

1. W sklepie www.duledo-sklep.pl formą płatności jest przelew na konto bankowe (przedpłata) przelew bankowy z terminem płatności ,który jest negocjowany osobno z każdym klientem lub gotówką w siedzibie firmy Duledo.

2. Zamówiony towar wysłany jest Pocztą Polską,kurierem lub dostarczony własnym transportem. Zamówienia wysyłane są w ciągu 24 godzin roboczych po wpłynięciu zapłaty na konto bankowe sklepu.

3. W wyjątkowych sytuacjach wysyłki mogą być realizowane w innym terminie. O takich nietypowych sytuacjach klienci będą wcześniej informowani drogą mailową.

4.Towary zapakowane są folią strech , papier , karton ,w przypadku większych zamówień towar wysyłany jest na paletach.

5. Koszt dostawy do dowolnego kraju Unii Europejskiej jest ustalany według stawek Poczty Polskiej, firmy kurierskiej DPD , "7" lub SCHENKER.

6.Formy, koszty, realizacja zamówień dostawy określone i opisane są na stronie internetowej sklepu w zakładce zatytuowanej – "KOSZT PRZESYŁKI"

7. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w wypadkach: - częściowego lub błędnego wypełnienia formularza zamówienia - klient będzie zwlekał z zapłatą za zamówienie - braku kontaktu (emaliowym lub telefonicznym) z klientem

8. Termin płatności za złożone zamówienie to 7 dni. Nie zapłacone zamówienia po tym terminie zostaną anulowane automatycznie i wystawiane ponownie do sprzedaży w sklepie internetowym duledo-sklep.pl

§ 3. Zwroty i reklamacje

1. Zwroty i reklamacje – regulamin określony i opisany jest na stronie internetowej sklepu w zakładce zatytuowanej – "ZWROTY I REKLAMACJE"

§ 4. Ochrona danych osobowych

1. Administratorem danych osobowych jest właściciel sklepu internetowego www.duledo.pl

2. Dane podawane podczas rejestracji i składania zamówienia są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb sklepu internetowego www.duledo-sklep.pl z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 paAodziernika 1997 roku poz. 833).

3. Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom.

4. Dane wykorzystywane są tylko do realizacji zamówień lub do informowania o nowościach pojawiających się w sklepie. Jednak w każdej chwili Klient może zastrzec, że nie chce otrzymywać takich informacji.

5. Klient sklepu internetowego www.duledo-sklep.pl ma prawo do wglądu w swoje dane, ma możliwość dokonania ich modyfikacji oraz ma prawo do ich usunięcia z bazy sklepu.